Home > Budownictwo > Funkcjonalny projekt domu Eco 16

Funkcjonalny projekt domu Eco 16

projekt domu

Często ograniczeniem przy budowie wymarzonego domu jest koszt zakupu działki o odpowiednim rozmiarze. Na szczęście obecnie nawet niewielka działka może już być wystarczająca. Dobrze przygotowany projekt umożliwia bowiem postawienie na niej nawet dwóch domów jednorodzinnych. Takim projektem jest Eco 16. Mimo niewielkich, kompaktowych rozmiarów Eco 16 jest funkcjonalny i bardzo komfortowy, daje również wiele możliwości ciekawej aranżacji.

Kilka słów o projekcie Eco 16

Eco 16 jest to projekt obejmujący dwa jednorodzinne domu w zabudowie bliźniaczej. Przeznaczony jest dla deweloperów, ale także inwestorów indywidualnych dysponujących działkami o małej powierzchni. Projekt posiada prostą, kompaktową i zwartą bryłę, którą zamyka dwuspadowy dach. Dzięki takiemu projektowi Eco 16  jest ekonomiczny w budowie. Zaletą domu jest w pełni użytkowe poddasze.

W ramach projektu uwzględniono też garaż na jeden samochód połączony bezpośrednio z bryłą domu. Eco 16 wykończony jest ciemną dachówką. W połączeniu z jasnym tynkiem oraz wykonaną z drewna okładziną daje to przyjemną dla oka, elegancką kombinację, doskonale pasującą do każdego otoczenia.

Szczegóły układu domu Eco 16

Dom Eco 16 przeznaczony jest dla rodziny liczącej maksymalnie cztery osoby. Został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Na parterze umieszczono duży, bardzo jasny salon połączony z aneksem kuchennym. Salon wyposażono w duże okno, zapewniające dobre doświetlenie pomieszczenia.

Aneks kuchenny jest znakomitym rozwiązaniem. Umożliwia komfortowe przygotowanie posiłków, a z drugiej strony można cały czas utrzymać interakcję z gośćmi lub domownikami siedzącymi w salonie. Dodatkowo na parterze umiejscowiono też łazienkę.

Bezpośrednio z domu można przejść do garażu. Eco 16 posiada na piętrze, trzy duże, ustawne pokoje, w tym jeden połączony z garderobą. Pokoje te mogą służyć jako sypialnie czy pokoje dziecięce. Całość dopełnia duża, funkcjonalna łazienka.

Źródło: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-16-segment-in38/