Home > Dom i mieszkanie > Jaki odkurzacz z filtrem wodnym

Jaki odkurzacz z filtrem wodnym

Odkurzacz z filtrem wodnym

Jako wzorowa gospodyni domowa, zawsze mam czysto w każdym kącie. Nigdy nie znalazłoby się u mnie pajęczyny, czy sierści kota. Zaletą sprzątania był mój stary niezawodny odkurzacz. Niestety ostatnio przestał tak doskonale zbierać pyłki i dodatkowo wydzielał nieprzyjemny zapach. Nie pomogły saszetki zapachowe i częste zmiany pojemników na śmieci.

Szeroki wybór odkurzaczy w Polsce

Pewnego dnia odkurzacz zupełnie odmówił posłuszeństwa. W żadnym zakładzie naprawczym nie mogli mi pomóc. Części do takiego modelu odkurzacza od lat nie są produkowane. Musiałam wybrać nowy model. Pomyślałam, że może jakiś mały odkurzacz z filtrem wodnym. Jednak na polskim rynku jest tak szeroki wybór odkurzaczy, że nie umiałam wybrać właściwego. Wiele dni bezskutecznie przeszukiwaliśmy sklepy agd i wertowaliśmy odpowiednie strony internetowe. Zbyt duży wybór też bywa problemem.

Nowatorskie rozwiązania w nowoczesnych odkurzaczach

W końcu z pomocą przyszli niezawodni przyjaciele. Najpierw opowiedzieli nam, ze tez całkiem długo mieli sprzęt podobny do naszego. Niestety ich syn okazał się uczulony na roztocza i wtedy odkryli świat odkurzaczy wodnych. Oddzielał on śmieci od powietrza. Na zewnątrz wydostawało się czyste powietrze. Najśmieszniejsze było to, że wymyślono takie urządzenie czyszczące w Ameryce w latach dwudziestych XX wieku. U nas odkurzacze z filtrem HEPA to nadal nowość.

Odkurzacz Rainbow z filtrem wodnym i filtrem HEPA

Przyjaciele od razu polecili nam odkurzacz wodny rainbow, który u nich sprawdza się już kolejny rok. Syn przestał chorować, a dom jest czysty jak nigdy. Nie zastanawiałam się długo. Kupiliśmy reklamowany odkurzacz. Miał oczyszczać powietrze dzięki filtrowi HEPA i doskonale czyścić wszelkie powierzchnie. Nie zawiodłam się. Sprzęt pracuje doskonale, powietrze i podłogi, a nawet tapety są idealnie czyste. Do tego urządzenie wygląda ślicznie. Aż chce się sprzątać!

Więcej na: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/odkurzacz-z-filtrem-wodnym-20.html