Home > Uncategorized > Mobilny fotelik samochodowy Doona – innowacyjny produkt

Mobilny fotelik samochodowy Doona – innowacyjny produkt

mobilny fotelik

Mobilny fotelik samochodowy Doona + to innowacyjny produkt, który zachwyci każdego rodzica

Fotelik samochodowy Doona to pierwszy na rynku produkt ze zintegrowanymi kołami, dzięki czemu jest w pełni mobilny. Zaprojektowany został przez najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie Medycyny, Bezpieczeństwa i Inżynierii, celu zapewnienia wygody i bezpieczeństwa przemieszczania się zarówno samochodem, jak i poza nim.

Dzięki powstaniu fotelika mobilnego wreszcie nie trzeba męczyć się nosząc niewygodny i ciężki fotelik samochodowy w ręku. Dzięki połączeniu funkcji wózka i fotelika jesteśmy w stanie zaoszczędzić miejsce w bagażniku samochodu zachowując jednocześnie wszelkie standardy jakości i bezpieczeństwa, które powinien spełniać wysokiej klasy fotelik. Dodatkowo możliwość otwierania i złożenia za pomocą jednego przycisku to dodatkowa wygoda, której docenią na pewno wszyscy rodzice.

Doona + to wiele rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i sytuacji

Mobilny fotelik Doona + ma przewidziane aż trzy tryby użytkowania: tryb fotelika samochodowego (idealny podczas jazdy samochodem, taksówką czy też lotu samolotem), tryb prowadzenia (stworzony do łatwego manewrowania fotelikiem) oraz tryb w podróży (przeznaczony do spacerowania z wózkiem po wyjściu z samochodu).

Fotelik mobilny wyposażony jest także w specjalną, ergonomiczną wkładkę, która już najmłodszym dzieciom zapewnia właściwą pozycję podczas podróżowania, niemal zupełnie płaską. Wkładka wykonana jest z antybakteryjnego, hipoalergicznego włókna bambusowego, które dodatkowo reguluje wilgoć i temperaturę. Innowacyjne zapięcie pasa krokowego umiejscowione jest w miejscu przeszycia we wkładce, dzięki czemu nie przemieszcza się powodując dyskomfort u malucha oraz jego niewłaściwe zabezpieczenie.

Wszystkie produkty Doona, a więc także mobilny fotelik poddawane są wszystkim testom które pozwalają im sprostać nawet najbardziej rygorystycznym normom. Model ten został dokładnie przetestowany oraz certyfikowany zarówno jako fotelik samochodowy, wózek spacerowy oraz kołyska, oraz dopuszczony do użytkowania w samolotach zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych.