Home > Dom i mieszkanie > Niedrogie i skuteczne żywołapki

Niedrogie i skuteczne żywołapki

Problemy ze szczurami

Ze szczurami zmagają się mieszkańcy nie tylko małych miejscowości i wsi. Te gryzonie dobrze sobie radzą także i w wielkich skupiskach miejskich. Żadnym wyjątkiem nie jest tutaj także Poznań, gdzie szczury również mają się bardzo dobrze. Jednakże większego problemu lokalnym mieszkańcom stanowić nie powinny, ponieważ z zakupem pułapek na szczury w Poznaniu kłopotów dziś nie będzie.

Pułapki na szczury – ceny

Mało tego. Możemy powiedzieć, że jest ich tutaj tak wiele, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ujęciu ceny czy jakości. To samo tyczy się zresztą pułapek na myszy w Poznaniu, choć w tym przypadku najpopularniejsze są zwykłe pułapki klasyczne, które kupimy już za kilka złotych.

Zazwyczaj większy problem jest ze złapaniem nornic, a już na pewno kretów, a więc szkodników, które grasują w naszych ogrodach niszczącym je doszczętnie. Czy pułapki na nornice w Poznaniu w związku z tym się sprawdzą? Jak najbardziej, choć muszą to być pułapki z górnej półki. Takie w swojej ofercie ma między innymi sklep agapulapki.pl, który zajmuje się ich dystrybucją na terenie całej Polski. To, co wyróżnia pułapki tej firmy to ich niezawodność, co tylko potwierdzają pozytywne opinie ze strony klientów.

Jak złapać kreta?

Przy kretach najlepsze będą żywe pułapki na krety w Poznaniu, a to dlatego, że przy ich wykorzystaniu nie uśmiercimy zwierzęcia, a jedynie je wyłapiemy. Następnie można je wywieźć na łąkę czy do lasu. Nie da się ukryć, że jest to bardzo humanitarny sposób na walkę z tymi szkodnikami.