Home > Zdrowie, Uroda > Skuteczna depilacja laserowa

Skuteczna depilacja laserowa

Kobieta to piękno, o które trzeba dbać i się troszczyć, to kwiat, który uschnie bez wody. Każda z nas chce być piękna i podobać się światu, dlatego też ważne jest, by każdy kawałek naszego ciała został dopieszczony.

Włosy na nogach? Ależ nie, to jest niedopuszczalne!

Warto skorzystać z depilacji laserowej w Krakowie. Będziesz zadowolona z efektu, 100% satysfakcji. Depilacja jest idealnym rozwiązaniem, by na długi czas mieć piękne nogi. Po takim zabiegu, włosy nie odrastają przez parę lat, gdyż usuwane są wraz z cebulkami, dzięki temu nogi stają się gładkie i bardzo eleganckie, wystarczy tylko pamiętać o codziennym nawilżaniu skóry – to da efekt połysku.

Zabieg usuwania włosów szczególnie poleca się osobą, które trudzą się z wrastającymi włosami, powstającymi grudkami czy też tendencją do stanów zapalnych. Depilacja laserowa w Krakowie oferuje najlepszych specjalistów i bardzo dobre ceny – przykłądem może być depilacja laserowa w Leaclinic.pl.

 

Depilacja dla wszystkich?

Niestety występują przeciwwskazania, takie jak:

  • opalenizna
  • ciąża
  • przyjmowanie leków światłouczulających
  • nowotwory

Dlaczego warto wybrać depilację laserem, a nie woskiem?

Otóż, usuwanie włosów za pomocą lasera jest bezbolesne i mniej inwazyjne na skórę, nie podrażnia jej tak mocno, jak wosk. Światło z lasera jest pochłaniane przez melaninę, która znajduje się w mieszku włosowym. Odbierana energia przez melaninę ulega zniszczeniu, a z nią cały meszek, skutkuje to całkowitym usunięciem włosa.

Depilacja laserowa nie jest jednorazowym zabiegiem, gdyż włosy nie rosną równomiernie i nie mogą zostać wszystkie usunięte – na światło lasera oddziałują tylko włosy, które są w stanie wzrostu. Do otrzymania zamierzonego efektu, czynność trzeba powtarzać co miesiąc przez około pół roku.

Czego należy unikać po zabiegu?

Ze względu na podrażnioną skórę, która utrzyma się od paru godzin do paru dni, należy unikać:

– gorących kąpieli

– korzystania z sauny, solarium czy basenu

– opalania – jest zabronione przez okres trzech tygodni od zabiegu

Jeśli chcesz mieć piękne ciało, podobać się przede wszystkim sobie i innym , to serdecznie zapraszam do korzystania z depilacji laserowej w Krakowie.