Home > Turystyka > Wycieczki do Francji – Czy stać nas ?

Wycieczki do Francji – Czy stać nas ?

Gdzie spędzić wakacje?

Większość z nas wakacje spędza w Polsce, czemu też trudno się dziwić. Nie da się mimo wszystko ukryć, że głównym tego powodem są oczywiście finanse. Jeśli nie zarabiamy zbyt wiele, to oczywiste jest, że nie możemy pojechać na wycieczkę zagraniczną. To jednak nie wszystko. Nie zapominajmy, że większość z nas nie tylko nie ma z czego odkładać, ale też nie potrafi oszczędzać.

Wycieczki zagraniczne

Szkoda, bo jednak musimy mieć na uwadze, że w dobie dwudziestego pierwszego wieku wycieczki zagraniczne są coraz tańsze i raczej na pewno nadal tak będzie. Co ciekawe nie musimy już udać się na nie własnym środkiem samochodu, czy tłoczyć się kilkanaście godzin w autobusie lub pociągu. W grę wchodzą także tanie linie lotnicze. Gdzie w związku z tym warto się wybrać?

Na pewno bardzo dobrze wypadają tutaj wycieczki do Francji, a jeśli mielibyśmy coś Wam polecić, to oczywiście w pierwszej kolejności swój wzrok skierowalibyśmy na Paryż. Stolica Francji nie bez powodu nazywana jest najpiękniejszym miastem nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Na pewno jest natomiast miastem dla zakochanych.

Wiele miejsc do zwiedzania

Nie oznacza to jednak, że na wycieczki do Francji, a w tym przypadku Paryża decydować się mogą tylko i wyłącznie osoby zakochane. W zasadzie każdy powinien znaleźć tutaj coś w sam raz dla siebie. Znajduje się tu bowiem wiele miejsc do zwiedzania, jeśli pod uwagę weźmiemy zabytki. Poza tym nie zapominajmy, że w okolicach Paryża mieści się Disneyland, do którego każdego roku wycieczki do Francji organizowane są bardzo licznie.

 

Jeżeli lecicie do Francji z Wrocławia, to warto przenocować w jednym z dobrych hosteli w centrum Wrocławia: http://boogiehostel.com/boogie-hostel/